I live to let you shine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Търся си врагове
Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? EmptyПет Май 26, 2017 4:01 pm by Ravi.

» Talk shit with the prettiest lips. Blow a kiss. Kick a hole in your speaker, and then split
Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? EmptyВто Фев 28, 2017 4:15 pm by Dony

» It's all about you
Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? EmptyСъб Фев 25, 2017 11:13 pm by CL

» @skycriessometimes
Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? EmptyСъб Фев 25, 2017 10:22 pm by Haneul

» Търся си бивши
Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? EmptyСъб Фев 25, 2017 8:37 pm by Dony

» Приятели на форума, станете приятел.
Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? EmptyПет Ное 18, 2016 7:24 pm by Takuya Terada

» Ashley's Wardrobe
Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? EmptyВто Ное 08, 2016 7:07 pm by ➳Ashley

» H&M
Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? EmptyВто Ное 08, 2016 7:01 pm by ➳Ashley

» Money+Fashion+Fame= Namekawa Rin
Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? EmptyПет Ное 04, 2016 10:43 am by |RIN|

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 32, на Вто Юли 07, 2015 1:28 am
G Dragon
Park Luna
CL
Takuya Terada
Park Bom
Taeyang.
Kwon Yuri

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

4 posters

Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by ➳Ashley Пет Апр 18, 2014 3:55 pm

***
➳Ashley
➳Ashley
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : ...
Половинка : ♥ Trafalgar Law ♥
Брой мнения : 51
Join date : 24.11.2013

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Jessica. Пет Апр 18, 2014 4:09 pm

SMS:
Благодаря, Ашли :] Честитката ти е една от най-хубавите, които получих днес.
Изглежда няма да ме оставиш намира лесно, затова... добре. Нека се видим щом толкова искаш. Кажи кога и къде само.
Jessica.
Jessica.
SM Ent.
SM Ent.

БФФ : Kwon Yuri, U-know Yunho
Половинка : Nothing can be more wonderful than that feel - Heechul ❤
Брой мнения : 173
Join date : 21.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Jessica. Пет Апр 18, 2014 4:18 pm

SMS:
Добре :) В такъв случай очаквам смс-а ти с часа и мястото ^^
ами... как си?
Jessica.
Jessica.
SM Ent.
SM Ent.

БФФ : Kwon Yuri, U-know Yunho
Половинка : Nothing can be more wonderful than that feel - Heechul ❤
Брой мнения : 173
Join date : 21.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Nayeon Пет Май 30, 2014 11:21 pm

Обаждане от непознат номер:
Здравей Ашли... Искам да стоиш далеч от Джесика! *говори с по плътен глас и заплашително*
Nayeon
Nayeon
JYP Ent.
JYP Ent.

БФФ : Jungkook~, V :3
Половинка : .
Брой мнения : 47
Join date : 13.05.2014

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Nayeon Пет Май 30, 2014 11:30 pm

Какво? *подплашено* Ъ... този не го познавам, Хийчул е! *говори пак заплашително* Стой далеч от момичето ми!
Nayeon
Nayeon
JYP Ent.
JYP Ent.

БФФ : Jungkook~, V :3
Половинка : .
Брой мнения : 47
Join date : 13.05.2014

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Nayeon Нед Юни 01, 2014 8:33 pm

Ти ли ще ми кажеш, че не съм Хийчол?! *надуто* Моя глас бил деликатен?! ХАХА... забавна си! Еми съжалявам мила, ама няма да стоя далеч от жената на живота ми! *опитва се да докара гласа на Хийчол*
Nayeon
Nayeon
JYP Ent.
JYP Ent.

БФФ : Jungkook~, V :3
Половинка : .
Брой мнения : 47
Join date : 13.05.2014

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Jessica. Съб Авг 23, 2014 5:28 pm

SMS:
Здравей, Ашли.
Искам да ти кажа, че прочетох до край писмото, което си пуснала в пощенската ми кутия. Всъщност, прочетох го още на следващия ден, но се чудех как да ти отговоря и с какво да ти отговоря.
Наистина доста ме затрудни.
Оценявам това, че си честна най-вече пред себе си. Наистина харесвам такива хора. Благодаря ти, за което!
Всъщост ти пиша, за да ти кажа, че ти благодаря. Това червено писмо, което лъха на "Chance" наистина ме... зарадва някак си, но също и ме натъжи. Добре ти е известен факта, че не мога да отговоря на чувствата ти, дори и да поискам, но мога да ти дам нещо друго.
Приятелството ми например?
Повече няма да се опарваш заради звездата на име Джесика. Нито пък ще изгориш като и заради нея. Ти ще станеш същата звезда, Ашли. Дори по-ярка и по-голяма ^-^
Гледах comeback-а ти. Харесва ми! Наистина ми харесва! Kisseu, kisseu :3

С цялата си "сияйност", Джесика Чонг
Jessica.
Jessica.
SM Ent.
SM Ent.

БФФ : Kwon Yuri, U-know Yunho
Половинка : Nothing can be more wonderful than that feel - Heechul ❤
Брой мнения : 173
Join date : 21.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Hwasa Вто Авг 30, 2016 9:51 pm

съобщение във Viber:

Здравей, Ашли! Преди малко се прибрах и погледнах това, за което ме помоли. Парфюмът е "Mademoiselle" на Шанел. ^^
Hwasa
Hwasa
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : -
Половинка : -
Брой мнения : 445
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Hwasa Вто Авг 30, 2016 10:09 pm

съобщение по Viber:

Нали! Много е хубав! Ами, на мен приятелят ми ми подари две шишенца, но ме е страх да го използвам. xD Прекалено е ценен! Ще ти подаря този, който не е отворен. :з
Hwasa
Hwasa
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : -
Половинка : -
Брой мнения : 445
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Hwasa Сря Авг 31, 2016 12:03 pm

Viber:

Настоявам да ти го подаря! С това, което съм отворила, най-вероятно ще изкарам поне още три години. Рядко го използвам, защото ми се свиди.
О, съществуват такива мъже. Повярвай ми! Откакто съм с него, никога не съм получавала парфюм боклук. Единствено скъпи и качествени аромати.
Hwasa
Hwasa
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : -
Половинка : -
Брой мнения : 445
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Hwasa Сря Авг 31, 2016 12:44 pm

Viber:

Надявам се да бъде скоро. Надявам се да намерим някоя дупка в графиците си, но с тези концерти, които предстоят... т-т
Заедно сме от почти две години. Беше малко извратено в началото, тъй като той е доста по-голям от мен, но пораснах! xD
Hwasa
Hwasa
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : -
Половинка : -
Брой мнения : 445
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Hwasa Пет Сеп 02, 2016 5:09 pm

Viber

И така става, да.
Казват, че времето лекува, ама не е много вярно. Старата любов се лекува с нова. Поне на това ме е научило моят опит.
Hwasa
Hwasa
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : -
Половинка : -
Брой мнения : 445
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Hwasa Съб Сеп 03, 2016 9:14 pm

Viber:

Надявам се скоро да се появи някой! Заслужаваш балък.
Hwasa
Hwasa
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : -
Половинка : -
Брой мнения : 445
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Hwasa Съб Сеп 03, 2016 9:50 pm

Viber:
Да не би кръша, който се е оженил и има дете, да е и трите? :)
Hwasa
Hwasa
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : -
Половинка : -
Брой мнения : 445
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Hwasa Пон Сеп 05, 2016 9:52 pm

Viber:
О... това беше леко неочаквано. :D
А може би Джесика харесва Хийчол точно заради това. Защото се конти повече от нея и я ядосва. Някои жени се възбуждат, когато мъжете ги карат да се вбесяват.
Hwasa
Hwasa
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : -
Половинка : -
Брой мнения : 445
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name? Empty Re: Hello, I Love You, Won't You Tell Me Your Name?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите