I live to let you shine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Търся си врагове
Golden Kookie's phone! EmptyПет Май 26, 2017 4:01 pm by Ravi.

» Talk shit with the prettiest lips. Blow a kiss. Kick a hole in your speaker, and then split
Golden Kookie's phone! EmptyВто Фев 28, 2017 4:15 pm by Dony

» It's all about you
Golden Kookie's phone! EmptyСъб Фев 25, 2017 11:13 pm by CL

» @skycriessometimes
Golden Kookie's phone! EmptyСъб Фев 25, 2017 10:22 pm by Haneul

» Търся си бивши
Golden Kookie's phone! EmptyСъб Фев 25, 2017 8:37 pm by Dony

» Приятели на форума, станете приятел.
Golden Kookie's phone! EmptyПет Ное 18, 2016 7:24 pm by Takuya Terada

» Ashley's Wardrobe
Golden Kookie's phone! EmptyВто Ное 08, 2016 7:07 pm by ➳Ashley

» H&M
Golden Kookie's phone! EmptyВто Ное 08, 2016 7:01 pm by ➳Ashley

» Money+Fashion+Fame= Namekawa Rin
Golden Kookie's phone! EmptyПет Ное 04, 2016 10:43 am by |RIN|

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 32, на Вто Юли 07, 2015 1:28 am
G Dragon
Park Luna
CL
Takuya Terada
Park Bom
Taeyang.
Kwon Yuri

Golden Kookie's phone!

+5
Jin.
Jimin.
V
J-Hope
Jungkook~
9 posters

Go down

Golden Kookie's phone! Empty Golden Kookie's phone!

Писане by Jungkook~ Нед Авг 30, 2015 11:15 pm

Golden Kookie's phone! Xppqyxa63pltxitr3mityryv5n7vhws4q7dnquqbbxjmmcwzx2yft3xkcvry0hla-o
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by J-Hope Вто Сеп 01, 2015 12:02 pm

SMS:
Ей, макне! Честит рожден ден, бе! МАЛКОТО МИ БРАТЧЕ ПОРАСТВА ДНЕС! Ще се разплача, сериозен съм!
Сега, сериозно... Имам чувството, че вчера се запознахме и беше едно такова мъничко и пухкаво. Само са гушкане и мачкане :о А сега си по-висок сигурно и от онзи Крис дето напусна EXO. Расти, расти и мини хотелите в Дубай, ясно?
Да си ми жив и здрав!
Ще се прибера чак довечера, защото лудата ми майка е свикала семейно събрание -.-


Последната промяна е направена от J-Hope на Вто Сеп 01, 2015 12:22 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
J-Hope
J-Hope
Who?
Who?

БФФ : Jin., Suga.
Половинка : -
Брой мнения : 24
Join date : 04.01.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by V Вто Сеп 01, 2015 12:06 pm

SMS:
Пак ще ям торта, на седмото небе съм направо! :з Пък Чон Джонг Кук днес има много специален ден, защото става... ЛЕГАЛЕН!!! Най-накрая макнето е легално!!! ФАНФАРИ!
Живо, здраво, право, кораво. Обаче нещо напоследък си губиш golden титлата, тцтц. Стягай се, момче! Баба ми ти праща манджа -.- Не знам от какъв зор тая жена се сети за теб. Обаче нуна се кефи, че днес одъртяваш, мизернико. Нуна и ти... Не! Не си давам нуната на теб!

П.С. - не казвай на омма, че изядох манджата, ок? ㅠㅠ


Последната промяна е направена от V на Вто Сеп 01, 2015 12:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
V
V
Who?
Who?

БФФ : Daehyun, Jungkook, Hyuk. mwahaha, Suga., Nayeon
Половинка : ❤Junghwa❤
Брой мнения : 267
Join date : 05.05.2013

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Jimin. Вто Сеп 01, 2015 12:12 pm

SMS:
Мммм, не, няма да ти предлагам брак. Все още не съм избрал пръстена ;д Но пък искам да ти честитя рождения ден и да те предупредя да не идваш в дорма. Кочина е и има атомна бомба, която скоро ще гръмне ( подразбирай чорапите на Нам Джун... ).
Jimin.
Jimin.
Who?
Who?

БФФ : six idiots who think that I don't have jams ._.
Половинка : Seulgi ;)
Брой мнения : 22
Join date : 19.06.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Jin. Вто Сеп 01, 2015 12:19 pm

SMS
Честит рожден ден, сине мой! :3
Пожелавам ти освен здраве и щастие, с пълнолетието да настъпи голям душевен мир в теб. Дано да не вземеш да тръгнеш по лоши пътища. Аз ще съм винаги до теб да те напътствам накъде да вървиш, а сега...
Вземи тръгни към стаята ми, бръкни под леглото и от хладилната чанта извади всичко, което намериш. Сутринта го сготвих специално за теб! :3 Обаче по обясними причини се наложи да го скрия иначе другите щяха да го изядат.
С любов: Майка ти :3 :D
Jin.
Jin.
Who?
Who?

БФФ : J-Hope
Брой мнения : 12
Join date : 16.05.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Suga. Вто Сеп 01, 2015 12:38 pm

SMS
Честит рожден ден, Голдън! Пожелавам ти много здраве, щастие и толкова много късмет, че да си мислиш, че някой от горе се заяжда с теб. И спри да растеш, че както е тръгнало Джимин ще ти стане до пъпа. Също така ти пожелавам и любов, защото ... ем, знаеш. Онази твоята дългокрака нуна. Даже ей сега мина покрай мен :D
Виж момче, ако нещо ти провърви, ако ти се отвори парашута и нямаш време да тичаш до аптеката имам презервативи в гардероба ми в дънковото яке, което най-вдясно в горния джоб. Вече си легален, тъй че всичко ти е позволено!
Suga.
Suga.
Who?
Who?

БФФ : V, J-Hope
Половинка : -
Брой мнения : 41
Join date : 03.04.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Yoon Ah Вто Сеп 01, 2015 11:46 pm

Честит рожден ден, Джонг Кук ^___^
Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и безкраен брой от сбъднати мечти. Нека успехите с групата да продължават да стават все повече и повече. Един ден съм сигурна, че целия свят ще знае имената ви! Надявам се, че си прекарал един неповторим ден със своите приятели и семейство.
Наистина съжалявам, че ти пиша толкова късно, но не беше никак лесно да намеря номера ти. А сега ти пожелавам сладки сънища :3
- И Юн А
Yoon Ah
Yoon Ah
♥ I live to let you shine ♥
♥ I live to let you shine ♥

БФФ : Tarra Kim
Половинка : -
Брой мнения : 57
Join date : 29.01.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Suwoong Сря Сеп 02, 2015 12:35 am

*SMS*
Пфф пак съм последен, нали? Винаги така става. -.-
И все пак честит рожден ден Куки. Ъм никак не ме бива в речите, особено пък по това време, затова ти пожелавам всичко всичко ама всичко най-хубаво! И ВНИМАВАЙ в картинката, вече си пълнолетен и подсъдим. Чакам си почерпката и няма да мине само с едно бонбонче!!!!! Поздрави от мен и момчетата.
Suwoong
Suwoong
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : Jungkook~; Eui Jin
Половинка : meeeee :3
Брой мнения : 154
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Yoon Ah Вто Дек 29, 2015 3:53 pm

SMS
Извинявай, че не ти отговорих по-рано. Имах работа и не си бях поглеждала телефона. Джимин може би не ви е казал всичко, но няма да го излагам сега. :D Внимавай с тренировките. Не се пренатоварвай и се грижи добре за себе си!
Yoon Ah
Yoon Ah
♥ I live to let you shine ♥
♥ I live to let you shine ♥

БФФ : Tarra Kim
Половинка : -
Брой мнения : 57
Join date : 29.01.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 5:38 pm

*обаждане*

Сине, сега внимателно ми обясни за какво става реч. Щом има намесено момиче нещата стават страшни. А Джимин не е наблизо. Не каза къде отива.
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 6:02 pm

*изслушва всичко внимателно* Джонгкук, нали и ти ходиш на уроци при нея? Едва ли правят нешо по-различно от това, което правиш ти с нея. Пък и защо не я попита какво са правили? Едва ли щеше да те излъже. А и щом ти е казала изобщо, че са били заедно значи няма какво да крият... Джимин какво точно ти каза? Да не би да ти е казал, че се е натискал или целувал с нея, че си такъв...?    
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 8:10 pm

Нашият е направил някоя простотия значи и по тази причина не иска до го излага. Знаеш го какъв е малоумник. Като всички, но това е друга тема. Чай казваш...? И аз се чудя защо се прибра нахилен като ряпа в този ден. Сега ми се изясни... Джонгкук, знаеш ли как им се вика на такива като теб?

Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 9:02 pm

Спящата красавица ме изпревари. Толкова много я ревнуваш, че виждаж заплаха във всички и всичко, което се доближи до нея. Джонгкук, предлагам ти нещо - вземи се в ръце и говори с момичето като истински мъж. Стига си гледал отстрани като някой глупак.
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 9:15 pm

Ако се имаш за толкова голям мъж ми кажи само една твоя постъпка, която те прави истински мъж.
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 9:30 pm

.... Джонгкук, просто замълчи преди съвсем да се оплетеш самичък Едва ли щеше да е кой знае какво, ако ни се скарат. Нямаше да ни е за пръв път. Ще те питам нещо и очаквам да не ме излъжеш. Колко точно си хлътнал по тази въпросна госпожица по скалата от 0 до 10? И ми отговори честно.
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 9:51 pm

Не е лошо. Напротив. Напълно нормално е да си влюбен в някоя. Мен не ме гледай. Аз съм единичен случай. Аз те съветвам да действаш, а не да се оглеждаш. Просто докато се моташ ще изгубиш страшно много време и може вече да не е свободна.
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 10:18 pm

Страхът е нещо нормално. До сега не си имал сериозна връзка и те разбирам. Но би ли позволил, както ти се изрази, да изпуснеш точно нея. Замислял ли си се, че съдбата може би ти дава втори шанс? Решението си е твое, но според мен ще направиш лошо, ако я оставиш да си отиде. И пак казвам - ти решаваш. Това си е твоя живот.
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 11:00 pm

Радвам се, че го реши. Каквото и да ти е решението може да ни потърсиш за съвет по всяко време. Сигурен съм, че никой няма да ти откаже! Иначе знам, че съм най-готиния. Не знам какво щяхте да правите, ако не бях аз!
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 11:27 pm

Хората правилно са казали, че щастието трае кратко... Аз с твоя Джи Драгън не мога да се сравнявам, знам, знам. А сега се прибирай, пий си млякото и лягай да спиш! Децата отдавна са си легнали!
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 11:46 pm

Какво толкова му харесваш на този не мога да разбера... Но какво ли очаквам от едно дете с мляко. Така де.. с йогурт. *изсмива се* Да си намеря някоя? Не, благодаря. Сок Джин ми стига напълно на този етап!
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Вто Дек 29, 2015 11:57 pm

Ще я търся с Конвърс, не се тревожи за това. Моля те... *едва сдържа смеха си* Предай на фризьорката да те остави без коса!
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Rap Monster Сря Дек 30, 2015 12:06 am

Я НЕ ГОВОРИ ТАКА ЗА КОНВЪРСИТЕ! Иначе лично аз ще те подстрижа! Хайде махай ми се от главата. Неблагодарно дете...
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Yoon Ah Сря Дек 30, 2015 1:16 am

SMS
В понеделник целия следобед съм свободна. Ако се наложи ще останем и след работно време. Ще предопредя мениджъра ви още утре сутринта, не се тревожи за това. Лека нощ и сладки сънища. Ще се видим в залата~
Yoon Ah
Yoon Ah
♥ I live to let you shine ♥
♥ I live to let you shine ♥

БФФ : Tarra Kim
Половинка : -
Брой мнения : 57
Join date : 29.01.2015

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by V Чет Дек 31, 2015 4:38 pm

SMS:
Обичам те, гадино! <3 Ако ще ходиш у баба си, да поздравиш жената от мен! :3 И да донесеш манджичка, че Сокджин се опитва да ни изтрови т.т
V
V
Who?
Who?

БФФ : Daehyun, Jungkook, Hyuk. mwahaha, Suga., Nayeon
Половинка : ❤Junghwa❤
Брой мнения : 267
Join date : 05.05.2013

Върнете се в началото Go down

Golden Kookie's phone! Empty Re: Golden Kookie's phone!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите