I live to let you shine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Търся си врагове
You leave me in tears every day and night EmptyПет Май 26, 2017 4:01 pm by Ravi.

» Talk shit with the prettiest lips. Blow a kiss. Kick a hole in your speaker, and then split
You leave me in tears every day and night EmptyВто Фев 28, 2017 4:15 pm by Dony

» It's all about you
You leave me in tears every day and night EmptyСъб Фев 25, 2017 11:13 pm by CL

» @skycriessometimes
You leave me in tears every day and night EmptyСъб Фев 25, 2017 10:22 pm by Haneul

» Търся си бивши
You leave me in tears every day and night EmptyСъб Фев 25, 2017 8:37 pm by Dony

» Приятели на форума, станете приятел.
You leave me in tears every day and night EmptyПет Ное 18, 2016 7:24 pm by Takuya Terada

» Ashley's Wardrobe
You leave me in tears every day and night EmptyВто Ное 08, 2016 7:07 pm by ➳Ashley

» H&M
You leave me in tears every day and night EmptyВто Ное 08, 2016 7:01 pm by ➳Ashley

» Money+Fashion+Fame= Namekawa Rin
You leave me in tears every day and night EmptyПет Ное 04, 2016 10:43 am by |RIN|

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 32, на Вто Юли 07, 2015 1:28 am
G Dragon
Park Luna
CL
Takuya Terada
Park Bom
Taeyang.
Kwon Yuri

You leave me in tears every day and night

2 posters

Go down

You leave me in tears every day and night Empty You leave me in tears every day and night

Писане by Hwasa Вто Сеп 01, 2015 12:26 pm

You leave me in tears every day and night Tumblr_inline_njdrkb5q7B1skgd1k
Hwasa
Hwasa
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : -
Половинка : -
Брой мнения : 445
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

You leave me in tears every day and night Empty Re: You leave me in tears every day and night

Писане by ➳Ashley Вто Авг 30, 2016 10:03 pm

Отговор на съобщение във Viber
Благодаря ти! Още усещам този аромат. :3 Само че не зная кога ще мога да си го взема, че гледане да не харчим много с момичетата. Т.Т
➳Ashley
➳Ashley
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : ...
Половинка : ♥ Trafalgar Law ♥
Брой мнения : 51
Join date : 24.11.2013

Върнете се в началото Go down

You leave me in tears every day and night Empty Re: You leave me in tears every day and night

Писане by ➳Ashley Вто Авг 30, 2016 10:18 pm

Viber
Ааа да не си посмяла! Щом е от него няма как да приема. Имам спестявания, които така или иначе сигурно ще похарча за друга глупост, по - добре за това :D
Но...не знаех, че има мъже с вкус за женски парфюми. На мен са ми подарявали пълни боклуци...
➳Ashley
➳Ashley
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : ...
Половинка : ♥ Trafalgar Law ♥
Брой мнения : 51
Join date : 24.11.2013

Върнете се в началото Go down

You leave me in tears every day and night Empty Re: You leave me in tears every day and night

Писане by ➳Ashley Сря Авг 31, 2016 12:13 pm

Viber
Щом настояваш, няма да бъда груба! Много си мила, благодаря ти. :) В такъв случай, пазаруването в онзи магазин, в който обещах да те заведа е за моя сметка. Само не знам кога пак ще се нагодим да сме свободни и двете.
Много се радвам, че си щастлива. От колко време сте заедно?
➳Ashley
➳Ashley
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : ...
Половинка : ♥ Trafalgar Law ♥
Брой мнения : 51
Join date : 24.11.2013

Върнете се в началото Go down

You leave me in tears every day and night Empty Re: You leave me in tears every day and night

Писане by ➳Ashley Сря Авг 31, 2016 1:17 pm

Viber
Най - добре просто ми пиши следващия път като имаш свободен ден. :)
Звучи чудесно, радвам се! Моята голяма тръпка вече сключи брак и си има дете. Т.Т още не може да ми мине.
➳Ashley
➳Ashley
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : ...
Половинка : ♥ Trafalgar Law ♥
Брой мнения : 51
Join date : 24.11.2013

Върнете се в началото Go down

You leave me in tears every day and night Empty Re: You leave me in tears every day and night

Писане by ➳Ashley Съб Сеп 03, 2016 11:43 am

Viber
Даа, предполагам си права :3 Ще очаквам въпросния балък да се появи. xD
➳Ashley
➳Ashley
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : ...
Половинка : ♥ Trafalgar Law ♥
Брой мнения : 51
Join date : 24.11.2013

Върнете се в началото Go down

You leave me in tears every day and night Empty Re: You leave me in tears every day and night

Писане by ➳Ashley Съб Сеп 03, 2016 9:45 pm

Viber
Аз съм търпеливо момиче, ще почакам колкото трябва. Но все пак...да ти призная единственото, в което е по - добър от мен е това, че е по - известен. И по - богат. И вероятно защото е мъж Т.Т Станаха три неща...
➳Ashley
➳Ashley
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : ...
Половинка : ♥ Trafalgar Law ♥
Брой мнения : 51
Join date : 24.11.2013

Върнете се в началото Go down

You leave me in tears every day and night Empty Re: You leave me in tears every day and night

Писане by ➳Ashley Съб Сеп 03, 2016 10:39 pm

Viber
Не точно...
Всъщност кръша ми е неговата съпруга :D Става въпрос за надутия Ким Хийчол и неговата прекрасна Джесика Т.Т просто той не я заслужава. Ядосва я и се конти повече от нея. Може би затова не мога да я забравя, защото ме е страх, че и съсипва живота...

➳Ashley
➳Ashley
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : ...
Половинка : ♥ Trafalgar Law ♥
Брой мнения : 51
Join date : 24.11.2013

Върнете се в началото Go down

You leave me in tears every day and night Empty Re: You leave me in tears every day and night

Писане by ➳Ashley Пет Сеп 09, 2016 5:42 pm

Viber
Може и да си права. Не се бях замисляла по този начин. Но все пак не го харесвам и не го мисля за подходящ. Но все пак със цялото си сърце се надявам да са щастливи дъълго време. Моята съдба вероятно е друга и просто трябва да я почакам. Имам такова чувство :D Та не се плаши от мен, не харесвам само жени. Даже Шика ми беше първата.
➳Ashley
➳Ashley
Loen Ent.
Loen Ent.

БФФ : ...
Половинка : ♥ Trafalgar Law ♥
Брой мнения : 51
Join date : 24.11.2013

Върнете се в началото Go down

You leave me in tears every day and night Empty Re: You leave me in tears every day and night

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите