I live to let you shine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Търся си врагове
Rap Monster? No. It's Dance Monster EmptyПет Май 26, 2017 4:01 pm by Ravi.

» Talk shit with the prettiest lips. Blow a kiss. Kick a hole in your speaker, and then split
Rap Monster? No. It's Dance Monster EmptyВто Фев 28, 2017 4:15 pm by Dony

» It's all about you
Rap Monster? No. It's Dance Monster EmptyСъб Фев 25, 2017 11:13 pm by CL

» @skycriessometimes
Rap Monster? No. It's Dance Monster EmptyСъб Фев 25, 2017 10:22 pm by Haneul

» Търся си бивши
Rap Monster? No. It's Dance Monster EmptyСъб Фев 25, 2017 8:37 pm by Dony

» Приятели на форума, станете приятел.
Rap Monster? No. It's Dance Monster EmptyПет Ное 18, 2016 7:24 pm by Takuya Terada

» Ashley's Wardrobe
Rap Monster? No. It's Dance Monster EmptyВто Ное 08, 2016 7:07 pm by ➳Ashley

» H&M
Rap Monster? No. It's Dance Monster EmptyВто Ное 08, 2016 7:01 pm by ➳Ashley

» Money+Fashion+Fame= Namekawa Rin
Rap Monster? No. It's Dance Monster EmptyПет Ное 04, 2016 10:43 am by |RIN|

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 32, на Вто Юли 07, 2015 1:28 am
G Dragon
Park Luna
CL
Takuya Terada
Park Bom
Taeyang.
Kwon Yuri

Rap Monster? No. It's Dance Monster

4 posters

Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Rap Monster Пет Сеп 11, 2015 8:19 pm

Rap Monster? No. It's Dance Monster Tumblr_mj92t8bgv01qzo40io1_500
Rap Monster
Rap Monster
Who?
Who?

БФФ : Pink princess, Min Swag, J-Horse, 4D alien, Golden maknae and one boy who has no jams
Половинка : Converse <3
Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jimin. Съб Сеп 12, 2015 6:29 pm

SMS:
Тате, бе! Ти днес си имал рожден ден! Гледам аз календара, гледам 12-и Септември и изведнъж ми щракна - баща ми имал рожден ден!
Та... Да станеш нацепен, най-накрая да кажеш: "You have jams!" и да заживеем мирно и щастливо.
Обичам те, бе, аппа <3 Правиш светът едно по-добро място!
Jimin.
Jimin.
Who?
Who?

БФФ : six idiots who think that I don't have jams ._.
Половинка : Seulgi ;)
Брой мнения : 22
Join date : 19.06.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by V Съб Сеп 12, 2015 6:33 pm

SMS:
КАКВОТО И ДА ПРАВИШ НЕ ПИПАЙ КУТИЯТА ПОД ЛЕГЛОТО МИ! ЧУВАШ ЛИ?! ТАКА ДЕ... ЧЕТЕШ ЛИ?! КАКВОТО И ДА ПРАВИШ, НЕ Я ПИПАЙ! ЖИВОТОЗАСТРАШАВАЩО Е!!!
Та... Честит рожден ден. Гладен съм, така че слагайте масата с омма и да се натъпквам ;д И няма да откажа едно по-големичко парченце от тортата ;3
V
V
Who?
Who?

БФФ : Daehyun, Jungkook, Hyuk. mwahaha, Suga., Nayeon
Половинка : ❤Junghwa❤
Брой мнения : 267
Join date : 05.05.2013

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 4:39 pm

SMS
Хьонг , ако Джимин около теб ли е, че не ми вдига? Аз съм във фризьорския салон с Шуга.... и уффф. Хьонг ,не знам дали помниш онова момиче от онази вечер , когато се случи от инцидент, но тя ни постъпила на работа като вокална треньорка и  Джимин е ходил при нея да му помогне след настинката.... Ще полудея, хьонг ... нарочно го е направил. Той знае за ... МОЖЕ ЛИ ДА МИ СЕ ОБАДИШ? Имам нужда да говоря с някой , че Шуга заспа докато го постриват.
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 5:49 pm

*Отговор на обаждане*
Ами-ами.... дълга история е. Онова момиче от онази нощ е същата която си харесвах като бях в училище. Оказа се че ще работи в нашата компания /поема си въздух/ И така ... нещата между нас са малко обтегнати , не мога да го обясня и вчера наш Джимин ми говереше половин час за уроците които имал с нея. /поема си още веднъж въздух и продължава/ Не знам какво ми стана ,хьонг, реших да й пиша за да ми потвърди ,че са били заедно и им било забавно както твърдеше Джимин и познай какво - тя не ме излъга. Били са заедно. .... Ще полудея просто.
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 7:56 pm

Да , отидох точно два пъти и от тогава си намирам извинения .... Ако е така ,нормално ли ти се струва следното ...цитирам - "Джимин не ти е казал всичко ,но няма да го излагам" Тя ми го каза ! *млъква за миг*  Джимин ми каза , че не се е забавлявал така от доста време ,похвали я и каза колко мила била с него и на всичкото отгоре след това пили чай заедно.
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 8:20 pm

Знам го какъв е и това най ме притеснява. *прошепва * Съмнявам се да е от чая ... Моля? Такива като мен ли ? *наистина не схаваща* Не знам как им се вика ,но предполагам "загрижени хора"? /*Чува се гласа на Шуга отстрани* Казват им нещастни ревнивци  /
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 9:09 pm

Вие сте луди... Не я ревнувам. *говори и на Шуга* Аз все още съм й ядосан ,не е възможно въобще да я ревнувам. *замисля се и спира да говори* Хьонг, какво искаш да кажеш... истински мъж? Това прозвуча гадно , нима аз не съм истински мъж ? / *Шуга пак се включва*  Тогава се дръж като такъв/ 
Хьонг , много ме дразниш и не говоря с теб! *говори му ядосано* 
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 9:20 pm

Ами например онзи ден когато ме извикаха при шефовете за да ми се питат защо пропускам уроците й  ,аз поех цялата вина и от ръководството се отказаха да се карат на  теб и мениджъра ни. *замлъква щом осъзнава какво е казал* Хьонг... съжалявам , не биваше да го разбираш така , но разбери ме - не знам какво се случва с мен. Наистина полудявам...
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 9:39 pm

Наистина съжалявам хьонг...*мълчи засрамен* Ами ... *отново замлъква* Предполагам че е около 8 ? Не съм напълно сигурен ,но точно в този момент е 8. Хьонг това лошо ли е? Смисъл - да я харесвам толкова ?
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 10:07 pm

Не, хьонг ... тука вече наистина прекали. Не съм влюбен. Това е невъзможно. Не и сега . *замлъква за няколко мига* Хьонг ,не съм сигурен ,че искам да ...сещаш се , да започна нещо с нея. Не съм добър в това. Винаги прецаквам нещата  и честно казано ме е страх ... да не я загубя .Едно е да я оставя да си тръгне ,просто ей така, без да правя нищо , но ако нещо между нас се получи и накрая  ...  загубя точно нея ,хьонг , наистина не знам какво ще правя след това.
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 10:36 pm

Хьонг.... това прозвуча много яко! Моля те запиши си го за следващата ни песен! *свива устни и се връща на темата* Така де , прав си. Не искам ...да я пускам просто така без да опитам. *млъква* Реших го , хьонг. Благодаря ти! Нали знаеш че те обичам!? Айгу , най-готиния лидер си ти !
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 11:20 pm

Ох, господи мога да си отдъхна вече *въздиша дълбоко* Мерси ,че ме изслуша хьонг, мерси. О , чакай имах предвид ,че  най-готините лидери са ГД , Тейон ,Хьорин и Си ЕЛ и че  ти си след тях .Хехе *смее се най-безсрамно* Но за нас си оставаш велик ,споко.
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 11:39 pm

Хехехе *продължава да се подхилва* Хьон твоето име и това на Джи Драгън са напълно несъвместими в едно изречение. Преодолей го. ХЕй , това е йогург , не му казвай мляко , хората сигурно като го чуя ще си помислят че Джин ще ме кърми!  Я , хьонг *повишава леко тон* Намери си жена и ти най-сетне , че да ни оставиш на мира...
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Вто Дек 29, 2015 11:51 pm

С мен на тема Джи Драгън , не бива да се спори хьонг , мисля ,че вече го имаш в предвид.  *изслушва го и се изсмива*  Пфф , ти ако си мислиш , че някоя ще те вземе , жестоко се лъжеш! Ти ставаш извратен ,когато те хванат лудите. Да не говорим за манията ти по Конвърс.  Но стига толкова ,че фризьорката едвам ме търпи , саьонара амиго!
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Сря Дек 30, 2015 12:03 am

Да , няма нищо по-хубаво от момиче с миризливи кецове... Найк или Адидас поне са проветриви , хьоооонг!  И донг уъри , ще й предам, макар че се съмнявам да направи нещо по въроса - нуна е ,хехе. *хилва се* Айде ,хубав ден синьор.
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Jungkook~ Сря Дек 30, 2015 12:15 am

*плези се звучно и продължително *  Чао-чао хьонг ~ *затваря бързо*

*Край на разговора*
Jungkook~
Jungkook~
Who?
Who?

БФФ : Sana
Половинка : -
Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2015

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by V Чет Дек 31, 2015 4:41 pm

SMS:
Ега ти, нахалния... Първо него да съм почерпел. Ей, сега -.- Аз имам родители, по-голяма сестра и момиче, което да черпя първо! АЙШ! -.-
Мерси, тате. <3
V
V
Who?
Who?

БФФ : Daehyun, Jungkook, Hyuk. mwahaha, Suga., Nayeon
Половинка : ❤Junghwa❤
Брой мнения : 267
Join date : 05.05.2013

Върнете се в началото Go down

Rap Monster? No. It's Dance Monster Empty Re: Rap Monster? No. It's Dance Monster

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите