I live to let you shine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Търся си врагове
Чакалнята EmptyПет Май 26, 2017 4:01 pm by Ravi.

» Talk shit with the prettiest lips. Blow a kiss. Kick a hole in your speaker, and then split
Чакалнята EmptyВто Фев 28, 2017 4:15 pm by Dony

» It's all about you
Чакалнята EmptyСъб Фев 25, 2017 11:13 pm by CL

» @skycriessometimes
Чакалнята EmptyСъб Фев 25, 2017 10:22 pm by Haneul

» Търся си бивши
Чакалнята EmptyСъб Фев 25, 2017 8:37 pm by Dony

» Приятели на форума, станете приятел.
Чакалнята EmptyПет Ное 18, 2016 7:24 pm by Takuya Terada

» Ashley's Wardrobe
Чакалнята EmptyВто Ное 08, 2016 7:07 pm by ➳Ashley

» H&M
Чакалнята EmptyВто Ное 08, 2016 7:01 pm by ➳Ashley

» Money+Fashion+Fame= Namekawa Rin
Чакалнята EmptyПет Ное 04, 2016 10:43 am by |RIN|

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 32, на Вто Юли 07, 2015 1:28 am
G Dragon
Park Luna
CL
Takuya Terada
Park Bom
Taeyang.
Kwon Yuri

Чакалнята

+4
RAIN.
Mei Li
Lil Chan
CL
8 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Чакалнята Empty Чакалнята

Писане by CL Съб Юни 02, 2012 1:25 pm

Чакалнята Tumblr_lflbxj0FkU1qawejbo1_r4_500
CL
CL
YG Ent.
YG Ent.

БФФ : Park Luna, T.O.P, BOM
Половинка : YeSung♥♥♥
Брой мнения : 2233
Join date : 25.02.2012

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Гост Пет Яну 04, 2013 10:17 pm

Пътят от Япония до Сеул, Корея не беше много дълъг. Особено, когато си със самолет. Но този път на Хьо `и се стори, че стои в самолета вече цели двадесет часа. Седеше сама. Нямаше никой на седалката до нея. Този път така им се бяха паднали билетите. Понеже групата `и се състоеше от девет момичета, винаги една оставаше сама. А да седиш сама бе доста скучно, когато не ти се спи и няма какво да правиш. Е, можеше да се обърна към съседните две седалки, където седяха Тифани и Джесика или да си говори с останалите, но проблемът беше, че те всички спяха. На Ким въобще не `и се спеше. Все още беше развълнувана от концерта, който се бе състоял преди няколко часа. Точно от този концерт в Япония, сега се прибираха обратно в Корея, защото утре рано сутринта трябваше да отидат да репетират новата си песен "I Got A Boy", която по-късно щяха да изпълнят в "Inkigayo"...Ако мениджъра им беше тук, щеше да `и се скара и да `и каже, че трябва да заспи, дори за малко, за да не е изморена, но тя не можеше...Ту гледаше през прозореца, ту гледаше към спящите момичета.
Самолетът кацна на Incheon International Airport. Деветте момичета слязоха от самолета. Веднага тръгнаха към изхода на летището, защото знаеха, че мъжете, които постоянно бяха навсякъде с тях, щяха да вземат багажа им...Веднага феновете започнаха да викат от далеч името на групата или поотделно имената им. Някои даже идваха за автографи. Хьо нямаше нищо против. Тя обичаше феновете си. Другите хора, по-старите, които не знаеха кои са, ги гледаха доста странно. Сигурно се чудеха защо цели девет момичета ходят една до друга през чакалнята на летището и сигурно през техните очи изглеждаха странно, че даже и смешно. Тайничко завиждаше на групите с по четири момичета.
Раздаваше автографи и от време на време, гледаше дали всички момичета са около нея. Тя бе нещо като втора майка на групата. И докато се оглеждаше, забеляза много позната фигура, седнал на една от седалките в чакалнята. Обърна се към Джесика.
- Онни, вие вървете в апартамента. Аз ще дойда по-късно.
Джесика кимна без да `и задава въпроси. Ким се отдели от групата и отиде при познатата фигура.
- Джехьо? - попита тя.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Lil Chan Съб Яну 05, 2013 4:37 pm

Всичко ставаше от лошо по-лошо за момчетата от Block B.
Като за новогодишен подарък, така нареченият Mr. Lee офейка с парите изработени от момчетата с честен труд, а сега се налагаше да мислят за местене в друга компания. Най-доброто решение за тях щеше да е TS, но YG бяха първа спирка за сега.
Истината беше, че момчетата не си получаваха парите редовно, но пък за това винаги се раздаваха за феновете си и не се отказаха от компанията.
Сега ДжеХьо трябваше да се върне в родния Бусан, за да се види с баба си и дядо си и може би да остане там завинаги. Не носеше голям куфар със себе си, защото някъде в себе си се надяваше, че приключението на живота му наречено Block B, няма да свърши сега.
Вече беше на летището. Седна в чакалнята и зачака да чуе името на полета си. Беше подранил доста и за това щеше да си почака, но за него това не беше проблем.
- Ах, този Mr.Lee ... - каза си под носа Джехьо "... дано да се хвърли от моста над река Хан!" - допълни той наум.
Отдавна се знаеше, че в компанията има човек, който има зъб на момчетата и пуска разни слухове за тях, но никога не бяха очаквали да се случи нещо такова. Та те са на ръба на оцеляването. Какво ли щеше да стане сега? Дали някой ще им подаде ръка, или някоя магия щеше да се случи, или просто щяха да се разпаднат. Кюнг и Зико дори махнаха Блок Би от туитърите защото името е притежание на Stardom. Нима това е краят?
Някой го нарече по име и привлече вниманието на певецът. Той вдигна поглед и видя сестра си.
- Хьо .. - каза той, изправи се и изненадващо и я прегърна силно. Сега той имаше нужда от подкрепата й. Не след дълго я пусна.
- Как си нуна? - попита я Джехьо.
Lil Chan
Lil Chan
YG Ent.
YG Ent.

БФФ : Mei Feng
Брой мнения : 216
Join date : 19.06.2012

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Гост Съб Яну 05, 2013 7:35 pm

Не се бе припознала. Много се радваше да види брат си. Отдавна не се бяха виждали. С нейните ангажименти и неговите проблеми около групата му, не им оставаше свободно време, за да се видят. Той си бе променил външния вид, тя също, като си бе боядисала върху русата коса всякакви ярки цветове, заради новата концепция на четвъртия им албум.
Въпреки щастието си, че вижда малкия си брат, я разтревожи начина, по който я прегърна силно и дълго време не я пусна и начина, по който гледаше, преди да му каже името и той да се обърне към нея. Знаеше за многото му проблеми в агенцията му и с групата, но не мислеше, че нещата са толкова зле...
- Как си нуна? - попита я той.
Усмихна му се.
- Аз съм добре. - отговори тя.
Погледна надолу. Видя, че до седалката беше подпрян куфар. Той не `и бе споменавал, че ще заминава за някъде. Със сигурност не заминаваше за някой концерт, защото не беше с групата си, а беше сам. Хьо още повече се притесни, защото той сигурно не бе казал на никой и се канеше да заминава някъде...
Седна на една от седалките и му посочи с поглед и той да седне.
- Къде отиваш? - попита го тя.
Знаеше, че първо би трябвало да го пита как е или нещо подобно, но сега за нея по-важното бе да разбере къде по дяволите смяташе да ходи без нейно знание.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Lil Chan Нед Яну 06, 2013 2:57 pm

- Аз съм добре. - отговори му тя.
Момичето се огледа около него и седна на пейката като му посочи мястото до нея с поглед. Джехьо послушно се настани до по-голямата си сестра. Той винаги се вслушваше в съветите на Хьойон, който бяха смислени за разлика от тези на Теил. Когато тя му кажеше да не прави нещо, той не го правеше и знаеше, че дори в четири часа сутринта той можеше да разчита на нея.
За разлика от момчетата от Block B, той беше малко по спокоен, ама като казваме малко, то е наистина малко. Джехьо обичаше да се филмира, но сега въобще не му беше до това. Искаше само да хванат онзи Mr.Lee и да се приключи по въпроса Stardom и парите на Block B.
- Къде отиваш? - беше въпросът й.
Знаеше, че няма смисъл да я лъже. Тя щеше да разбере по един или друг начин за истинското му състояние. Облегна се назад и вплете пръсти в косата си. В момента искаше да хване нещо и да го строши в земята, все едно така щяха да свършат проблемите. По този начин той само щеше да си излее яда върху нещо, което не е виновно да нищо.
- Заминавам. Ще ходя в Бусан при дядо и баба, все пак не съм ги посещавал от много време .. липсват ми. - каза Джехьо, но това не беше точно така.
- Пък и без друго вече няма какво да правя тук. - допълни той с тъжен глас.


п.с. Съжалявам, че е кратко и толкова безсмислено, ама не успях да съчиня друго .-.
Lil Chan
Lil Chan
YG Ent.
YG Ent.

БФФ : Mei Feng
Брой мнения : 216
Join date : 19.06.2012

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Гост Нед Яну 06, 2013 7:51 pm

Не можеше просто така да си замине, а и след думите му, че вече няма какво да прави в Сеул, Хьо непременно трябваше да намери бърз начин да го спре да не заминава или поне за момента да не заминава, за да може да разбере повече за проблемите му и да опита да му помогне, защото знаеше, че той винаги слушаше нейните съвети. Той бе много скъп за нея. Той `и беше малкото братче и нямаше просто така да го остави да се оправя сама, а точно обратното. Щеше да се погрижи за него, както правеше всеки път.
- Не заминавай. - измърмори тя.
Беше сигурна, че той я е чул и много `и се искаше да чуе от него, че няма да замине... Не стига, че не се чуваше и виждаше с родителите си, а сега `и той щеше да замине за сигурно дълго време. Не искаше да остане сама и без това не го беше виждала от доста време. Нямаше да допусне да си замине.
Хвана едната му ръка и я задържа в двете си ръце. Когато бе малък, винаги, когато му държеше ръката, той се успокояваше. Сега вече бе доста пораснал и беше минало много време от тогава и не знаеше дали ще му подейства.
- Разкажи ми всичко. - предложи му тя. - Може `и да ти помогна с нещо...
Надяваше се да може да му помогне с нещо...Погледна го и зачака да каже нещо.

П.П. - Моето също стана малко, даже по-малко от твоето. Не се притеснявай...


Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Lil Chan Съб Яну 12, 2013 8:59 am

- Не заминавай. - промърмори Хьойон.
И той не искаше да заминава, но сега нямаше голям избор. Вместо да се нерви в този град някак си ще е по-добре да замине надалеч от проблемите си. Не, че това щеше да го накара да се успокой и всичко да изчезне, но поне плажът в Бусан, щеше да го накара да се почувства на място.
- Разкажи ми всичко. - предложи му тя. - Може `и да ти помогна с нещо... - погледът на сестра му се впери в него.
- Нали знаеш, че доста време не ни плащаха?! Въпреки това ние си стояхме в Stardom и чакахме да се случи чудо, но вместо въпросното чудо един открадна и малкото изработени от нас пари. И сега кой мислиш е виновен за всичко? .. Block B! - въздъхна тежко той.
Отдавна се говореше за някаква личност, която завижда на момчетата и която в бъдеще ще се опита да ги премахне от бизнеса, но никой не мислеше, че е истина. Те дори не веднъж са се базикали с това.
- Може да ни преместят в друга компания, но само ако Джи Хо успее да ни уреди всички. - допълни Джехьо.
Лидерът им имаше доста предложения от най-различни компании, но половината не даваха изгодни предложения за момчетата.
Lil Chan
Lil Chan
YG Ent.
YG Ent.

БФФ : Mei Feng
Брой мнения : 216
Join date : 19.06.2012

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Гост Пон Яну 14, 2013 8:34 pm

Ставаше `и тъжно да го гледа такъв. Не предполагаше, че проблемите му са толкова сериозни. Имаха си толкова много проблеми, а той не `и бе казал за нито един от наистина сериозните, а трябваше. Тя можеше да му помогне, както и на другите, от по-рано и това можеше да не се случва. Но той не `и бе казал... Хьо си мислеше, че знае всичко всичко, което прави брат `и и че знае как е, но явно е грешила. Като по-голяма сестра, трябваше сама да го пита за такива неща и дори сама да разбира, че има сериозни проблеми без той да `и казва. Но не се бяха виждали наистина от много отдавна и нямаше как да разбере това. Единствено се бяха чували по телефона, но гласът му винаги бе звучал весел и безгрижен...
Естествено, тя също щеше да му помогне, но се надяваше, че лидерът им ще намери компания и ще вземе правилното решение за цялата група. Защото ако не направеше това, тя щеше да си поговори с него на дълго и на широко, защото все пак в тази група бе малкото `и братче.
- Усмихни се. - каза тя.
Разроши косата му и му се усмихна.
- Аз ще ти помогна. Ще се опитам да ви намеря наистина добра компания, която ще предлага добри условия за всички вас. Ще оправим някак проблема... Затова ако ще заминаваш при баба и дядо, ще стоиш най-много седмица, защото после съм сигурна, че отново ще започнеш живота си отново както преди.

Отново му се усмихна..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Lil Chan Съб Яну 19, 2013 4:27 pm

По-голямата му сестра го подкани да се усмихне и за по-голям ефект, тя разроши скъпоценната му косицата. Когато беше малък това го вбесяваше до краен предел и винаги й се сърдеше, че го е направила, но те вече не бяха малки деца, поне външно. Джехьо й се усмихна леко и с една ръка небрежно си оправи косата.
Хьойон започна да инструктира вокала на Block B какво точно трябва да направи, а именно да отиде при баба си и дядо си за най-много една седмица, а тя щяла да им помогне в търсенето на компания и отново се усмихна, добави че е е сигурна, че всичко ще е наред и живота му отново ще бъде както преди. Тя за пореден път щеше да го изкара от калта в която беше затънал до уши. Всеки би мечтал за такава сестра, а Джехьо е горд с нея, но никога не е успявал да покаже цялата си обич към нея както подобава, защото няма думи, пари, бижута и цветя, които да я опише.
- Нуна, не ти ли е омръзвало да ме спасяваш всеки път когато загазя? - попита я Джехьо и й се усмихна леко. Тя му беше като втора майка, която би дала всичко, за да не пострада детето й.
- Когато съм най-зле ти идваш при мен като ангел-спасител и винаги ми помагаш, а аз нищо не мога да направя за теб. - отбеляза вокалът на Block B и леко сведе глава.
Погледа му попадна на тъмносиня му куфар. За капак се бяха скарали и с Юн Хея, но това щеше да се оправи веднага щом нещата се наредят.

Lil Chan
Lil Chan
YG Ent.
YG Ent.

БФФ : Mei Feng
Брой мнения : 216
Join date : 19.06.2012

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Гост Нед Яну 20, 2013 5:18 pm

Хьо бе постигнала целта си. Бе успяла да накара малкото си братче да се усмихне, макар и усмивката му да беше мъничка. Но беше сигурна, че след известно време той отново ще е постоянно широко усмихнат и няма да има тези проблеми, които има сега.
- Нуна, не ти ли е омръзвало да ме спасяваш всеки път, когато загазя? - попита я той и отново леко `и се усмихна.
Не се бе замисляла за това. Не `и и трябваше, защото знаеше, че никога нямаше да `и писне да се занимава с него и да му помага. Много пъти му бе казвала, че ако има проблеми, първо при нея да отиде. В дадени моменти му беше като майка. Помагаше му и много се гордееше с него. Дори и на него да му омръзне от нея, тя пак щеше да е до него. никога нямаше да го остави.
- Когато съм най-зле ти идваш при мен като ангел-спасител и винаги ми помагаш, а аз нищо не мога да направя за теб.
Хьо се усмихна.
- Аз ангел-спасител? Чак толкова ли съм красива? - опита да се пошегува, за да разведри ситуацията. - Виж, аз обичам да се грижа за теб и да ти помагам. никога няма да ми омръзне да го правя... Не е нужно да правиш нещо за мен. дори само присъствието ти ме прави щастлива.
Погледна телефона си.
- А сега, какво? - попита тя. - Ще заминаваш ли за една седмица при баба и дядо или не?
Защото тя повече от една седмица не му разрешаваше...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Lil Chan Сря Яну 23, 2013 9:49 pm

- Аз ангел-спасител? Чак толкова ли съм красива? Виж, аз обичам да се грижа за теб и да ти помагам. никога няма да ми омръзне да го правя... Не е нужно да правиш нещо за мен. дори само присъствието ти ме прави щастлива.
Това накара Джехьо да се усмихне и да почувства подкрепата на денс машината на SNSD, ама тя наистина си беше красива. В очите на Джехьо дори е най-красивата. Русата погледна телефона си.
- А сега, какво? Ще заминаваш ли за една седмица при баба и дядо или не? - попита го тя.
- Да ще замина, отдавна съм го решил и ОБЕЩАВАМ, че ще се върна до една седмица! - закле се той и й се усмихна.
Всъщност щеше да замине, защото билета му щеше да отиде на вятъра. Дам, Джехьо си беше такъв. Обичаше да харчи парите си само и единствено за неща, които ще му вършат работа. Ако не го беше купил, може би след разговора със сестра си нямаше да замине, но пък и от друга страна баба му и дядо му щяха да са на седмото небе като го видят. Със сигурност пак щяха да кажат, че е пораснал. Това е дежурното посрещане на вратата, още дори преди да се е събул.
- Аз имам още време до полета, но ако искаш тръгвай, все пак ти току-що се прибра и едва ли ти се седи тук. - предположи той. - Сигурен съм, че искаш една топла вана и един здрав сън.

Lil Chan
Lil Chan
YG Ent.
YG Ent.

БФФ : Mei Feng
Брой мнения : 216
Join date : 19.06.2012

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Гост Чет Яну 24, 2013 11:33 pm

- Да ще замина, отдавна съм го решил и ОБЕЩАВАМ, че ще се върна до една седмица! - закле се той и `и се усмихна.
Бе успяла да го разубеди да не заминава завинаги, а само за една седмица. Беше горда с това постижение, защото понякога бе много трудно да убедиш лицето на Block B и затова доста хора се проваляха. Но Хьо му беше сестра и винаги успяваше да се справи с него и успяваше да го убеждава, защото тя му беше по-голямата сестра и винаги я слушаше.
- Радвам се, че ме послуша. - каза тя.
Телефона `и из вибрира в джоба на дънките `и. Извади го и видя, че е получила съобщение. Беше от лидерката - Ким Тейон. В съобщението пишеше:

" Хьо, прибирай се по-бързо. Утре е важен ден и трябва да се наспиш. Кого толкова видя, че толкова се бавиш? "

Момичето се подсмихна и `и отговори на съобщението.

" Прибирам се, онни. Срещнах брат си.^_^ "

Прибра телефона и отново се обърна към Джехьо.
- Аз имам още време до полета, но ако искаш тръгвай, все пак ти току-що се прибра и едва ли ти се седи тук. - предположи той. - Сигурен съм, че искаш една топла вана и един здрав сън.
- О, да. Мечтая си за нея от много отдавна. - отговори тя.
Стана от стола. Наведе се и го целуна по бузката.

- Тръгвам. - каза тя. - Обади ми се като пристигнеш.
Тръгна към изхода като се обърна да му помаха...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Lil Chan Съб Яну 26, 2013 12:03 pm

- О, да. Мечтая си за нея от много отдавна. - отвърна му тя. Наведе се и целуна малкото си братче по бузката.- Тръгвам. Обади ми се като пристигнеш.
- Непременно ще ти се обадя. - каза Джехьо.
Хьойон стана от стола и се запъти към изхода. Обърна се и му помаха и момчето направи същото. Наблюдаваше по-голямата си сестра докато не се изгуби в тълпата. Погледна часовника над главата си. Имаше още 15 минути да полета, което означаваше, че вече може да влезе в самолета. Взе си куфара и се нареди на опашката пред вратата за самолета.
- Билета ви, моля. - каза му една жена след като дойде и неговия ред.
- Заповядайте. - каза й Джехьо и й го подаде.
Жената му се усмихна и му направи знак да влиза. Дърпайки куфара си той влезе и след това седна на определеното му място.
- Уважаеми пътници, моля закопчайте коланите си! - чу се гласът на една от стюардесите. Джехьо както никой път успя за закопчае неговия без проблем. - Пожелаваме ви приятен полет и ви благодарим, че избрахте нашата компания за вашето пътуване. - допълни жената.
Lil Chan
Lil Chan
YG Ent.
YG Ent.

БФФ : Mei Feng
Брой мнения : 216
Join date : 19.06.2012

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Mei Li Сря Ное 20, 2013 8:49 pm

Обикновенните хора ,е поне тези които не са идоли и си нямат всичко.Да остатъка от обществото бяха нормални.Имаха си проблеми ,мечти и разни подобни.Еми да такава беше и Мей Ли.Даже може да се каже ,че беше прекалено обикновенна.Ако обикновенността се измерваше във количество сметки,малко свободно време и стрес,то значи тя беше най-обикновенния човек на тази земя.Изцяло можеше да вини себе си естествено.Твърде препълнено с енергия и мечти момиче беше решило ,че вече й е време да стане човек и да отлитне от топлото семейно гнездо.Години след като брат й Тао се беше преместил във Сеул,Южна Корея ,голямата му сестра Май Ли също цъфна във корейската столица.С това й преместване ,всичко се преобърне с главата надолу.Да.Имаше да учи нов език,да плаща невъзможно високи сметки то било за лекциите ,за пекарната си, за новите си тренировки по балет,даже все още изплащаше апартамент ,телефон.Беше много сложно.Всичко това беше върху вече изрусената й косица.Може би ако не беше харчила пари за руса коса ,може би някак щеше да не й се налага да взема кредит.Хаха и то един кредит.Лидера на Ексо Кей се оказа много отзитчиво богаташче.Зае й пари засега състоянието й беше стабилизирано.Добре че беше и Чан Ли,приятелката й от Китай с която вече живееха заедно за да се зарадва мъничко.Някак си живота на младата Хуанг започваше да се нарежда.Лека по –лека нещата щяха да си додат на местата и може би ,най-сетне блондинката щеше да е пълноценнен гражданин на това общество.Щеше да е просто безгрижна жена,с гадже евнентуално,с приятели зад гъбра си.Щеше да се изнесе от малкия си апартамент и ъх..да много мечти.Поне мечтите й бяха безплатни....Все още!
-Госпожо Ким излизам,отивам на летището за пратката!!-Мей Ли викна по посока на кухнята.Сладкарницата й беше празна и можеше да си позволи да крещи.Някак си майка й беше усетила ,че нещо не е наред с пръвородната й дъщеря и пращаше някакви пратки от Китай.Тази жена нямаше граници.
Екстрата ,която можеше да си позволи Мей ,кхъм ,беше метрото.Голямата екстра при това.
Със забити слушалки и бучаща на макс музика ,балерината ,крачеше към входа на летището.Чудно какво щеше да й е пратила майка й този път.Миналия бяха чаршафи и няколко тенджери ,плюс един  пощенски плик с пари.
От леко изтръпналите й от студа устни се изпъзна дълбока въздишка.Въпреки дебелия си сутчер и ботушите,пак й беше адски студено.Такава си беше ,тя .Поради някакво изменение във кръвоностните съдове,Май Ли винаги страдаше от студени крайници.Най-вече пръстите и краката й.Винаги са били ледени.Ох ,както и да е.
-yúncéng zhīshàng shǔguāng wēi liàng mímàn wúxiàn xīwàng xīnqíng huòránkāilǎng hào hàn tiān jì tóu yǐng zài hǎishàng~~
Както винаги хората  гледаха ,странно ,понеже под властта на музиката Мей пееше.Какво да направи ,бе.Хората казваха ,че когато човек пее,зло не мисли.Тя беше такава.Въпреки обаче ,китайката спря серенадата си и се простна на един от столовете в огромната чакалня пълна с чакащи вече хора ,и буквално се разложи на желязния стол.Трябваше да чака да пристигне пощенския самолет.Гррррр.
Както си стоеше изведнъж индивида на мястото срещу нея й направи впечатление.Тя се загледа за доста дълго време във него без да се притеснява .Макар видната си дегизировка ,Госпожица Хуанг нямаше как да не разпознае....
Джунг....Джи....Хун  или по известен като Рейн !
-АААААААААААА!!!-викна изведнъж русокосата ,скри лице във шепите си и започна да тупка с крака.
-Мили боже ,не вярвам,ще умра,ще умра!Леле,сърцето ми...Аааа~-започна да изрежда на китайски език докато се кръстеше  и скочи от мястото си.Подскочи няколко пъти от щастие и се изхили като пълна шизофреничка.
-Ч-Чакай!-викна след Рейн ,който съвсем тактично се изправи и бързешката се запъти на някъде.-Чакай ме!~Оппааа-каза вече на корейски за да я разбере и притича след него.

Mei Li
Mei Li
♥ I live to let you shine ♥
♥ I live to let you shine ♥

БФФ : The Twins Queens and Mei Feng
Половинка : My only love -Nutella♥
Брой мнения : 197
Join date : 04.10.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by RAIN. Чет Ное 21, 2013 10:48 pm

"Не закъснявай за фотосесията и интервюто, а аз ще се справя с Шин" - прочетох смс-а и се успокоих. Не знам какво щях да правя, ако нямах някой отговорен като Хьон Джунг в групата си. Ето че макнето пак създава проблеми и мен пак ме няма като трябвам. Наистина трябваше да помисля повече, преди да се нагърбя с толкова неща. Договор с Cube, договор с AVEX, грижите за J.tune...браво Джи Хун, много хубаво си се насадил. И после се оплаквам, че все трябва да тичам насам-натам. Но няма какво друго да се направи. Вече бях постигнал голям напредък и си имах задължения.
Ето ме...в чакалнята на летището, маскиран добре и очакващ полет за Хонг Конг. Бях успял да поспя малко, но вече знаех, че в самолета отново ще се спи. Стоях си спокойно измежду хората. Явно този път маскировката ми си я бива. Освен това вече петнадесет минути си бях забил погледа в смартфона и проверявах графици, задачи, отметки и си разменях съобщения с Ким Хьон Джунг.
Прозинах се широко. Не можеше да се забележи, благодарение на парчето плат пред лицето ми. Видях групичка момчета да минават с подобни преди малко. Сигурно са някоя бой банда пак. Сериозно трябва да спрем с това за маскировка, защото отдалеч си личи, че се крием. А феновете са умни. Но пък не мога да измисля по - удачна идея за маскировка, пък и сега не му беше много за слънчеви очила.
Спокойното ми съществуване в тази чакалня се сгромоляса с гръм и трясък за миг. Една дама, която беше на седалката срещу мен се разпищя и започна да тропа. Както се бях отнесъл и пак се прозявах, за малко да си прехапя езика и взех, че си изтървах джи ес ем-а. Добре че ми падна на краката и не се счупи. Да, определено съм свикнал за толкова време на подобни реакции, ама сега наистина се бях отнесъл. Тя започна да бръщолеви на китайски най - вероятно. Изсмя се, а аз я погледнах леко стреснато. Никога не ми е харесвало да бягам от феновете си, но сега се налагаше. Първо, че ей сега щяха да се вдигнат поне още няколко човека и да ме заобиколят, второ, че някои фенки са опасни. Пределно ясно ми е, че съм три пъти колкото нея, ама сега сасенгите са на мода. Така че не можеш да вярваш. Вдигнах си едрата маса от седалката и потеглих накъдето ми видят очите. Момичето се развика след мен да я чакам, но това всъщност значеше "бягай, че ида". Забързах крачката, като се бях обърнал да я видя къде е, и дали не е повела армия след мен. Заради това си невнимание, взех че се блъснах в цяла камара куфари, които бяха наредени на пътя ми, и паднах със все купчината напред. Браво, прекрасно, чудесно...идеално просто. Е не е като за първи път да стана за смях. Опомних се набързо и видях към мен да тичат поне 6 момичета и няколко момчета. От другата страна дамата, която ме беше забелязала първа вече беше при мен и май ми подаваше ръка за помощ да стана. Загледан в задаващите се фенове, аз се изправих по най - бързия начин, като почти забравих за тази до мен.
- Тя е виновна, че оппа падна!! - креснаха едни тийнейджърки и тръгнаха нахъсано срещу нас.
Облещих се насреща. Еми добре...сега и двамата сме леко така в опасност.
- Ъъъъ....ела- изрекох тихо и я помъкнах нанякъде, преди да са ни одърпали и двамата. Сега остава само някой да каже, че Рейн е започнал да отвлича млади момичета по летищата...
Много ще съм доволен. Ама не можех да я оставя там. За по - малко от две минути се бяхме навряли по някакви объркващи коридорчета, но важното е, че феновете бяха далеч от следите ни. Обърнах се към горката дама. Сега не можеше да се каже кой е по - откачен от двама ни.
- Аз...извинявай. Ако беше останала там, щяха да ти се нахвърлят. Ставал съм свидетел на какво ли не...- опитах се да оправдая държанието си.
RAIN.
RAIN.
Who?
Who?

БФФ : :(
Половинка : ~
Брой мнения : 107
Join date : 27.08.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Mei Li Пет Ное 22, 2013 4:26 pm

Мей Ли смело и без да се двууми продължи да търчи след Рейн.Нямаше никакво намерение да се отказва от гонитбата.Единственото й препядствие бяха вървящите насреща й наскоро пристигнали пътници.Когато тя пристигна в Сеул ,със слизането си оповръща летището.Заради  това може би я беше страх,че ако се бутне в някой щеше да я залее с гнус.
За съжаление след алармата която вдигна преди секунди,беше успяла да привлече вниманието на дебнещите фенове.И ето ,че след нея вече търчаха още момичета.Нахъсано Мей ускори крачка и вече почти стигаше мишената си докато...любимият й мъжага се стовари върху едн.и куфари.Хуанг наби спирачки и за малко не се простна върху него.Блонди напълно се шастиса.Ами сета??Ако бате Рейн беше пострадал?Сега докато още се въргаляше на полираната земя,между куфарите ,той беше адски уязвим.Някои луди фенки са много грайни под властта на емоциите си.
Мей Ли се извъртя рязко с лице към идващите фенове и зае бойна поза.Фа!Беше тренирала доста бойни изкуства ,докато беше в Китай.
В следващите няколко минути Хуанг Мей Ли буквално беше в транс,в шок!Господин Мускул я беше спасил от фенките,когато те се обърнаха към нея за да я бият...И сега се намираше във някакъв коридор,заедно със мъжкия идол  и и и той я говореше.Гласът му наживо беше толкова  омг!
Скришно,момичетосе прекръсти няколко пъти.Не можеше да повярва на ситуацията,просто!Тя стоеше замръзнала,с бушуващи емоции и блъскащо сърце.Усети как й се завива свят.Щеше да се гътне пред очите на един от любимите си биаси.
Противно на всички свои обеждения,сладкарката ,обърна гръб на Джи Хун ,подпря двете си длани на стената ,а изрусената й главица буквално увяхна надолу и в следващия момент нададе висок рев.
-Ъъъъъъъъъъъъъъ...-ревеше със горещи сълзи ,а раменете й се тресяха във безмилостни хлипове.Толкова много емоции за толкова кратко време и всичко заради този ...Нямаше начин да се успокои ,скоро и това си е.
Хълцайки ,Мей Ли се свлече на земята .
-М-маха-хай се...-започна да му ръкомаха,безпомощно с една ръка.Ама какво?Тя ...дане би току що изгони Рейн?!При тази мисъл момичето все повече се разплака.Русокоската се опита да събере сили и да му каже едно "не"  ,но в момента всичките й бяха съсредоточени във обилните й сълзи ,които се изливаха и надолу по лицето й.В крайна сметка от устните й се откусна едно сподавено
-Не!Не ме оставяй.-изхълца за последно и се опита да се пуспокои


Последната промяна е направена от Mei Li на Съб Ное 23, 2013 9:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Mei Li
Mei Li
♥ I live to let you shine ♥
♥ I live to let you shine ♥

БФФ : The Twins Queens and Mei Feng
Половинка : My only love -Nutella♥
Брой мнения : 197
Join date : 04.10.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by RAIN. Съб Ное 23, 2013 8:30 pm

Замълчах и я изгледах неразбиращо. Имах чувството, че нищо от това, което казах не стигна до съзнанието и. Това ме притесняваше. Абе възможно ли е да убиеш някой само с присъствието си? Дано не е възможно. Случвало ми се е фенки да припадат. Всъщност това са сред най - неприятните ми спомени от срещи с фенове. Как да не се почувстваш виновен, когато някакво невръстно момиче писне, каже ти името или прякора и припадне насред улицата, рискувайки да бъде прегазена от тълпа от други фенове? И най - лошото е, че дори не мога да се уверя, че са добре. Обикновено ми се налага да се махна от там по най - бързия начин. За зрял мъж като мен това си е доста недостойна постъпка, но имам ли избор? Компаниите ми ще загубят много, ако нещо ми се случи. Феновете също няма да са доволни. Ами това си е животът на звездите. Той не представлява само положителни емоции.
Цялата ситуация започна да става още по - странна, когато тя се подпря на стената и изглеждаше все едно и прилошава.
- Ъъ..добре ли си? - смотолевих, но не посмях да мръдна от мястото си. След това се разрева. Да. Тя просто се разрева. Ох, какво още ще ми дойде до главата днес? Да не би и тя да си е помислила, че съм я отвлякъл или нещо такова? Да не би пък да се е разочаровала нещо от мен, след като ме видя на живо? Всъщност изобщо не знам какво да си мисля. Но пак усетих проклетото чувство на вина. Какво да направих, че да я разплача? Запомнете - мъжът става доста слаб психически, когато някоя жена плаче в негово присъствие. Или поне повечето мъже сме така. Има копелета, на които не им пука.
Тя се свлече на земята. Да не вземе да получи някой удар? Каза ми да се махна, а аз продължавах да стоя с неразбираща физиономия, която вече бе започнала да става и стресната. Феновете са много странно нещо. Досега никоя не е ревала така. Плакали са от щастие, но сега това момиче не ми изглежда щастливо. Никак даже. Не разбирах нищо. Обърнах се да си вървя. Не е лесно да я оставя така, но и да остана, нямам представа какво да направя. Просто не съм изпадал в такава ситуация. Тъкмо бях направил две сигурни крачки, и тя ми отправи съвсем тиха молба да не я оставям. Обърнах се бавно, почти на пръсти. Отидох до нея и приклекнах.
- Как ти е името? - попитах като за начало. Трябваше да знам как да се обръщам към нея. А и ако ми се представи и се запознаем като хората, ще разбере че и аз съм просто човек и ....не трябва да плаче...в мое присъствие.
- Какво има? Мога ли да направя нещо за теб? - попитах я спокойно.
RAIN.
RAIN.
Who?
Who?

БФФ : :(
Половинка : ~
Брой мнения : 107
Join date : 27.08.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Mei Li Съб Ное 23, 2013 9:34 pm

„Стегни се Мей Ли излагаш се пред един мъж!”говореше едно гласче във главата й.”При това какъв мъж”допълни друго „Ревлааа!” натресе трето гласче.
Китайката хълцаше тихичко и задържаше хлиповете си дълбоко в себе си.Това беше малко болезнено,но някак си успя да помогне.Може би реакцията й беше ...доста плашеща.Ъм,тя беше доста плащеша.Обикновенно фенките винаги пускаха някоя друга сълза когато видят биаса си наживо ,но да имаш възможността той да се хване за ръка ,да бъде пред теб и да ти говори.Това беше вече прикалено и нямаше как да не се разчувства.Просто Джи Хун е попаднал на грешната луда фенка.Госпожица Хуанг си беше винаги емоционална.Брат й Тао също.Макар ,че изглеждаше малко заплашителен и темеруст той беше едно бебе ,което плачеше на филмчетата по Нешанъл Джиографик ,особено когато даваха за изчезването на пандите.
Мей Ли изтри сълзите от лицето си ,пое си въздух и въздъхна спокойно.Нямаше да се излага пред Рейн,я!Не искаше той да я запомни като изрусената откачалка ,която изживя емоционален срив.Мислено китайката си удари един шамар.Трябваше да се научи да изразява емоциите си по по-спокоен начин.
- Как ти е името?-каза Господин Джунг ,след като се приближи до нея и приклекна.За момент Мей Ли отново да се изпусне и да го залее със солените си сълзи.Момичето едвам преглътна ,чудейки се как се говореше.Все още беше със глътната корейска граматика.
- Какво има? Мога ли да направя нещо за теб?-продължи идолът най-спокойно.Може би не го беше стресирала .Все още.
Хуанг преглътна с трудност и го погледна с големите си влажни очи.
-Аз съм Хуанг Ми Йон.-представи се с корейското си име.Гласът й излезе малко дрезгав заради рева преди малко.Добре ,че поне успя да се сети как се комуникираше.Ако не беше отново щеше а постави Батко Рейн в неловка ситуация ,като не му отговаря и гледа като изоставено кученце в дъжда.
Мей примигна няколко пъти все още заковала поглед върху този на Джи Хун .Не след дълго обаче се съвзе ,разтърси глава ,изправи се бавно и приглади дрехите си.За последно изтри мокрото си лице и въздъхна.
-Аз съжалявам.За всичко.Просто аз съм...твърде е-емоционална.-успя да сглоби изречението на корейски.Дано поне той да не й се смее на понякога грешното й произношение.-Аз съм ваш фен!Наистина голям фен!-Ми Йон се даже се усмихна лекичко.Еххх Мей Ли първо се съдираш да ревеш ,сега се усмихваш сякаш нищо не е станало.Докторотие казваха ,че с възрастта хората си губеха разсъдъка ,но сладкарката не беше толкова дърта...оствама лудостта да й е вродена.
-Не съм луда!-измрънка бързо обидена на самата себе си.
Mei Li
Mei Li
♥ I live to let you shine ♥
♥ I live to let you shine ♥

БФФ : The Twins Queens and Mei Feng
Половинка : My only love -Nutella♥
Брой мнения : 197
Join date : 04.10.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by RAIN. Съб Ное 23, 2013 10:57 pm

Честно казано си бях притеснен и то доста. Мда, доста често феновете ме плашат. А и дори да не са ми фенове, хората, които ме разпознават, реагират по подобен начин. То и аз като бях малък се вълнувах при среща със звезда, независимо, че не съм им бил фен. Не съм психолог, и не мога да кажа защо е така.
Притесняваше ме какво ще последва от тук нататък. Пф, а уж бях започнал да се справям в такива ситуации. Явно хората са прави - очаквай неочакваното. Това момиче ме хвана на тясно. Рядко ми се случваше да мълча като глупак и да не зная какво да направя. По принцип успявах да комуникирам с феновете, но сега ме беше страх да не направя някоя погрешна стъпка.
За мое огромно щастие, младата дама се опомни. Успя да ми се представи, и след това започна да се извинява. Усещах някакъв акцент, защото по произношението на някои думи си личеше, че корейския не и е майчин език. Изправи се, и аз направих същото. След като започна да говори и да се усмихва, като че ли камък ми падна от сърцето. Спомена, че ми е голям фен, което накара и мен да се усмихна. Накрая спомена и че не е луда.
- А не казват ли така всички луди хора? - попитах с усмивка. Браво бе, Джу Хун! Точно сега пък ти е момента да пускаш лафове...
- Извинявай, беше шега. - размахах ръка. Изглеждаше ми напрегната, затова си поех въздух:
- Нека започнем отначало. Аз съм Чонг Джи Хун, приятно ми е да се запознаем! - усмихнах се и хванах ръката и в своята лапа и я разтърсих леко. Навикът за ръкостискане ми се струваше доста глупав, но уви..и аз го използвах.
- А не се притеснявай за станалото. Може да се случи на всеки. Само недей да плачеш повече, моля те! И без това усмивката ти е много хубава. - надявах се да ми изпълни молбата. Доста беше неловко да не мога да направя нищо, за да спре да плаче.
- Искаш ли автограф и снимка? - попитах. Обикновено феновете това ми искаха.
Секунди след въпроса ми, в закътаното ни коридорче довтаса някакъв дребен мъж. Извърнах се бързо на другата страна за всеки случай.
- Тук е само за служители. Вие какво...-започна той и спря. Явно бе забелязал, че е плакала. Очите и все още бяха насълзени, а лицето мокро.
- Госпожице? Да не ви е направил нещо? - попита той и спря на разстояние. Може би защото беше доста по - нисък и дребен от мен. И ако в действителност бях опасен тип, за какъвто вероятно ме мислеше, нямаше да ми струва много да се оправя набързо и с него.
RAIN.
RAIN.
Who?
Who?

БФФ : :(
Половинка : ~
Брой мнения : 107
Join date : 27.08.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Mei Li Нед Ное 24, 2013 12:30 pm

- А не казват ли така всички луди хора?
Ко,каза,ко??Буквално това беше реакцията на Мей Ли.Това негово изречение наистина я изненада.Просто защото не очакваше да каже нещо такова.Може би искаше да чуе „Ти нормалана ли си ма” или „Ще те съдя за психична повреда” Този я нарече в прави смисъл на думата ,че е луда!...Дафък.Ако не се беше усмихнал Хуанг щеше да си покаже уменията в кунг фу-то.
- Извинявай, беше шега. –моментално допълни докато размахваше ръка.
Добрем и това беше нещо.Поне се извини.Ми Йон си стоеше изчеперчена на едно място и все още не можеше да приема.Благодарение на усмивката му,разбира се!Всички идоли ли й въздействаха така?Е имаше и един които моментално намразваше.Пфа като милия Чен от Ексо.Това човече беше върхът на сладоледа.Такова дразнещо и ниско нещо беше и никога ама никога не пропускаше възможност да се изгъбарка със сестрата на Тао.Дори най-редовно го прави уж анонинимно по телефона.
Както си гледаше и скляпаше със очички изведнъж ,Джи Хун се представи ,при това със пълното си истинско име и задрависа ръката й.Докато го правеше зениците на блондинката се разшириха ,а фаровете й станаха като крушки.И това беше адски неочаквано.Той ,както казваха повечето късметлийки във фенкафето му ,се представя със стейдж името си и просто кимаше с глава.А сега?Леле колко щяха да ревнуват момичетата ,щом Мей им съобщи какво е преживяла.Може би даже щяха да я преместя във графата Вип потребители.Хихи.Само трябваше да има доказателство като снимка или автограф.
- А не се притеснявай за станалото. Може да се случи на всеки. Само недей да плачеш повече, моля те! И без това усмивката ти е много хубава.
-Ъ?-успя да изпелетечи отнесена.
- Искаш ли автограф и снимка? –продължи певеца.Със всяка си дума започваше все повече да я хвърля във девета глуха.О да Мей Ли трябдаше да почне да се лекува ,защото ако толкова лесно изпадаше в тези състояния при това за няма и 5 минути...Нищо чудно да я затворят в някоя бяла стая с меки стенички.
Тогава някакъв дребен мъж ги прекъсна.Хунг насочи погледа си към него.Сигурно изглеждаше много притеснително защото тоя започна да пита какво й е направил Рейн.
-Ъъъ,не..НЕ!Всичко е наред господине.Ние се разхождахме и ...-тръгна да обяснява китайката докато се мъчеше да изглежда безгрижно.Дано се получаваше защото не й се занимаваше със охраната на летището.Само това го нямаше в досието й. Служителя изчака тя да млъкне и посочи една врата в дъното на коридора ,казвайки че това е изхода.Гонеше ги?Ама..?С подвита опашка Мей послушно се обърна и заедно с Рейн се запътиха към бялата двойна врата.По пътя момичето захапа долната си устна и усърдно я дъвчеше.Преди Джи Хун да й отвори врата тя се спря.
-Оппа!-повика го и щом той й обърна внимание тя свали раницата от гърба си и се разрови вътре.-Ето.-подаде му любимата си панда шапка-Шапка.Отвън все ще се намери...някой който да те...да Ви знае.-говореше докато продължаваше да равичка в раницата.Скоро от там измъкна и едни ръчно плетен шал от дебела бяла прежда.Беше го направила лично тя
-Вземи ги ,оппа.-каза спокойно тя и отново сложи раницата на гърба си.

Mei Li
Mei Li
♥ I live to let you shine ♥
♥ I live to let you shine ♥

БФФ : The Twins Queens and Mei Feng
Половинка : My only love -Nutella♥
Брой мнения : 197
Join date : 04.10.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by RAIN. Пон Ное 25, 2013 12:10 pm

Тя изглеждаше доста изненадана след онова, което изтърсих първо. Ами така става. Старческия ми хумор не винаги е разбрах от младите. Не е като да съм с 40 години по - възрастен, ама пак има разлика и тя доста често се усеща. По - често успявам да намеря обща тема с младите хора, дори с децата, но не винаги. Май имам опит благодарение на племенниците си. Както и на многовот хора, с които се срещам ежедневно. Хубаво е, че дори тийнове слушат музиката ми. Сега малко съм загубил популярността си заради казармата, но познайте кой е готов да се върне на върха!
След всичко, което казвах, момичето изглеждаше все по - изненадано. Ама какво пак направих? Да не би феновете да си мислят, че не мога да говоря нормално? Но нали са ме чували. По интервюта си говоря, смея се, пускам си от старческите лафове. Явно няма да разбера това никога.
И аз се изненадах малко от себе си. Имах навика винаги да се представям като Би Рейн. Но този път исках момичето да ме почувства по като приятел, за да спре да плаче. Стейдж името ми носи блясъка който имам, този с който се показвам на сцената и пред обществото. А моето си име олицетворява обикновения аз. Двете заедно изграждат двете ми същности. Да бъда изпълнител вече ми е влязло под кожата след толкова време и е много важно за мен.
След като онзи се появи и се наложи да се обърна на другата страна, момичето ме отърва, като се справи само със ситуацията и на мен не ми се наложи да обелвам и дума. Той ни показа някаква врата и буквално ни изгони. Естествено, че не ми допада да бъда гонен, но вече не съм млад и глупва, не съм кавгаджия и знам кога да отстъпя. В ситуацията беше по - добре да си замълча и да се махнем. Да се върнем навън. Каква идилия ще е. Особено ако групичката фенове още ни търсят.
Точно преди да отворя вратата, дочух гласът на Ми Йон. Този път аз бях изненадания. Извади от раницата си една шапка и един шал и ми ги подаде, за да не ме разпознават хората отвън. Взех ги несигурно. Определено не бях свикнал да нося такива. Бяха сладки, и ми се струваше - доста важни за нея. Не можах да не се усмихна на жеста. Приех, за да уважа жеста и. Нали и без това после щях да и ги върна невредими.
- Много ти благодаря, Ми Йон - казах с усмивка. Сложих си шапката внимателно, защото на моята тиква изглеждаше доста малка. Увих си шала, беше приятен и мек, миришеше добре и ми беше адски удобен. Свикнал съм да нося доста по - груби, типични мъжки от магазина. Този е направо райски пред тях. Отворих вратата и излязохме. В началото се огледах, всичко ми изглеждаше нормално. Засега. Като че ли онази групичка беше изчезнала, или се мяркаше някъде наоколо. Сградата беше доста голяма и можеха да бъдат навсякъде. Дано са забравили за нас. Тръгнахме бавно нанякъде.
- За къде ще пътуваш? - попитах и се обърнах към нея. Прозвуча доста смешно, защото боботех под шала. Някои от хората ме позаглеждаха, но никой не писваше. Не винаги едри мъже се разхождаха на летището с шапка панда, бяло шалче и красива госпожица. Но ето че маскировката, която ми даде работеше доста ефективно. По някаква причина ми беше приятно в присъствието на момичето, или просто се чувствах виновен, задето и причиних всички онези емоции. Затова се надявах да не ме сметне за нахален, че съм се залепил за нея и съм започнал да я разпитвам.
RAIN.
RAIN.
Who?
Who?

БФФ : :(
Половинка : ~
Брой мнения : 107
Join date : 27.08.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Mei Li Чет Ное 28, 2013 12:35 am

,,Успокой се Мей Ли....шалът е чисто пран и не смърди!Дишай руса пандо!"
Нареждаше си наум тя докато гледаше към мъжа.Тогава той взе нещата й.Момичето стисна зъби и на лицето й изби една едва прикрита широка Усмивка.Би Рейн щеше да носи нейнара Панда шапка!!!О,нямаше да я пере след това, никога просто!Щеше да я сложи даже в рамка.Веднага след като я изледва за негови косми разбира се.Благодарение на които в бъдещето като технологията напредне щеше да му направи клонинг, с който да избяга на някой далечен необитаем остров.
-Много ти благодаря, Ми Йон.-каза с усмивка Джи Хун и нахлупи дебелата Панда-глава на своята.Първо. ...как произнесе името й само!Хуанг щеше за малко да се сгромоляса на земята.Имаше ли представа тозу господин тука,колко е харизматичен и магнетичен??Трябваше да се измисли закон с който да се забрани такива перфектни мъже като него да съществуват! Госпожицата даде жив пример преди малко.
Второ да не забравим все пак..Омо,той изглеждаше адски сладък!У Мей избликна едва преодолимо чувство да му скочи и да го нагушка яко.
Във някакъв странен транс управляван от незнай органи все още я потдържаше такс да се каже жива и до някъде нормална.Поне сега не беше толкова луда нали?
Двамата предпазливо вървяха, правейки се на обикновенни хора.Малко далеч от погледа на Господин Чонг,сладкарката можеше спокойно да го зяпа.Даже отново беше почнала да се подсмихва "под мустак".Тя мушна ръце в джобовете на късото си синьо яке и безгрижно крачеше до бате Рейн.За него вече сигурно беше вече неловко, а и закования в него поглед на Ми Йон му правеше впечатление, или не,с тая шапка беше невъзможно да вижда с периферното си зрение.
-За къде ще пътуваш?-попита я идола,като обърна главата си леко към нея.Срещайки топлите му очи,блондиката изведнъж се изчерви и моментално наведе лицето си надолу възхищайки се на ципа на якето си.Престоя й в Корея й се. отрази на уменията да комуникира.Имаше затруднения и при първа възможност караше на китайски.Не беше свикнала да говори с корейците.Но в тази ситуация...
-Не ,аз чакам самолета с пощата.-каза тя достатъчно силно та той да я чуе.Мей отметна глава назад и осмели да го погледне.
-Ами тии?-попи го и щом осъзна, че го го каза със китайски акцент й идеше да си разбие главата в стената.Засрамена тя хвана дебели китчури коса от двете страни на главата си и с тях покри лицето си.Излагаше се хипер яко при това не кой да е...
-Съжалявам ,оппа,аз често бъркам защото съм китайка. -щом даде оправданието си, Хуанг погледна с крайчицата на окото си към Джи Хун.Иии тогава една масивна тълпа от туристи ги избута и отдалечи един от друг,благодарение на което китайката не падна в краката на един дядо.Тя бързо се балансира и се огледа за Рейн.
-Няях,къде си?!-измърмори си тя докато подскачаше на едно място и се мъчеше да види над главите на хората. Що за скапан късмет имаше,да му се невиди!Видя биаса си и го загуби заради онези руснаци които са като трактори и дори не казаха едно "Сори" или там каквато е думата.Още по -лошото беше,че шапката й също беше потънала в дън земя.
-Оппа!-каза по-силно и се завъртя няколко пъти.
Mei Li
Mei Li
♥ I live to let you shine ♥
♥ I live to let you shine ♥

БФФ : The Twins Queens and Mei Feng
Половинка : My only love -Nutella♥
Брой мнения : 197
Join date : 04.10.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by RAIN. Пет Дек 06, 2013 9:23 pm

Усмихнах се. Надявах се да е започнала да свиква с присъствието ми. Отдавна свикнах с всичко това, но ми е някак приятно когато успея да предразположа събеседникът си, дори той да ми е фен.
Макар шапката и шалът и да не ми ходеха много на пола и възрастта, се чувствах доста добре с тях. Все ми се налага да нося неща, които са естетически красиви, но не и удобни.
Тя отговори, че чака самолета с пощата. На въпроса и вече разбрах, че акцента е китайски. Понякога съм наистина доста разсеян или просто не слушам много с цялата дандания около нас. Тя доказа предположението ми, като каза, че е китайка. Преди да успея да отговоря каквото и да било, освен малката усмивка, която не се виждаше заради шала, някаква тълпа ни избута, и загубих Ми Йон.
Дочух славянска реч и предположих, че са руснаци. Езика им бе доста странен, и ми звучеше странно. Вероятно и нашия им звучи така де...
Днес е доста интересен ден, или ще падна в камара с куфари, или ще ме изгонят от някъде, или ще ме избутат. При това веднъж ще си намеря компания и да я изгубя на десетата минута. Ами човек със късмет съм си и това е. По едно време разпознах гласа на момичето някъде в тълпата. Направих няколко крачки и я разпознах по косата. Да си висок е голямо предимство.
- Тук съм! - подвикнах и и помахах. Дръпнахме се по - настрани, дано сега не се натъкваме на такива разпалени чужденци.
- Добре ли си? Да не са те изблъскали или съборили? - беше си притеснително като си я представя на фона на онези едри руснаци. Може да стане всичко с толкова хора на едно място. Опасно си е за дребна жена. Е, тя е долу горе висока на фона на повечето жени, но на мен пак ми иде ниска. На пръв поглед изглеждаше добре, но не можех да кажа дали не я боли нещо. А всеки възпитан мъж би проверил първо това. Да не забравяме, че вече съм и доста зрял и трябва да мисля за по - младите.
- На колко години си всъщност? - поинтересувах се, но после ми стана неудобно. Може би не трябва да питам така. Иначе бих се радвал да разбера какво работи и така нататък, но не всеки обича да отговаря на лични въпроси.
- Ако искаш не отговаряй. - казах приятелски. Сетих се, че не бях успял да отговоря и на нейния въпрос отпреди малко.
- А относно пътуването ми...заминавам за Хонг Конг. Май имам още време до полета - казах, като си погледнах часовника. Бях подранил, но това не беше проблем, защото нямах къде другаде да ходя.
- Забелязах акцента ти, няма нужда да се извиняваш! - китайците ми бяха доста приятни по принцип.
- От колко време си в Корея? - попитах и се огледах. Не бях сигурен дали иска да остане с мен докато не дойде време да си хващаме пътищата, но предполагам искаше. Или поне това ми беше показала. А наоколо все пак трябва да има някоя по - спокойно място, че тук точно в средата най - много да ни отнесе пак някоя група.
RAIN.
RAIN.
Who?
Who?

БФФ : :(
Половинка : ~
Брой мнения : 107
Join date : 27.08.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Mei Li Пет Дек 06, 2013 10:26 pm

Ако Тао беше в момента със нуната си и я беше видял какви нелепи опити правеше за да направи егьо щеше да се спука от смях.Мей Ли беше извила долната си устна в една едвам разгадаема „тъжна” физиономия.Ех,трябваше да почне да взима уроци от Съни от SNSD ,тя беше най-сладкото нещо на този свят и в същото време толкова секси женка.Имаше си всичко това момиче и това си е.Госпожица Хуанг искаше много да се запознае с нея!Беше й биаска!
Въртейки се като пумпал плюс идиотската „сладка” гримаса ,Мей успя да стресне няколко деца които нацупени я гледаха докато майките им ги влачеха далеч от нея.
-Уе?!-каза на едно детенце което я гледаше и смучеше близалка.Докато тя го гледаше и му се пулеше ,то й се оплези едно звучно и й обърна гръб.Може би трябваше да отвори детска градина .Мухаха ,мотото щеше да е „Само да ми паднат децата ви,леле” Колкото и да се правеше Ми Йон що се държеше като дете често и може би трябваше вече да се осъзнае.Макар ,че детството беше най-щастливото й време в живота и може би се питваше да го прездаде за да е пак щастлива.
-Тук съм!- щом чу гласт на Рейн,блондинката веднага застина.Спря да подскача ,като откачена и просто застана мирно на краката си.Действаше сякай той й беше командир и изкваше от нея да изпълнява „За почит” Трябваше се стегне,за да му направи едно запомнящо се впечатление.Макар ,че идолите в днешно време се усмихват и се правят ,но никога не биха разпознали феновете си независимо дали са се запознавали с тях...разбераемо все пак толкова много имаха на главата и всичките тези полудяли фенове...ясна е картиката.
- Добре ли си? Да не са те изблъскали или съборили?-попита певеца. Това 100% беше скрита камера!!Нямаше как точно той да е загрижен за нея....Явно Хуанг Мей Ли наистина е била с грешно впечатление към известните.Повечето обаче си оставаха самолюбиви трътльовци,но това което осъзна тя беше че Чонг Джи Хун определено не беше от тях.
Китайката закима енергично и посегна да оправи рошавата си коса.Нямаше никакъв шанс да я среше,не я беше постригвала от поне 2 месеца и беше станала адски дълга и почти невъзможна за сресване.
-Е за малко да смажа един дядо когато залитнах,но съм окей...и той  е добре.-довери му шегувито тя
Двамата се бяха дрпнали малко настрани за да предовратят евентуален сблъск този път  с африканци или индийци.Момичето вкара ръце в джобвете си и дискретно захапа долната си устна,но скоро въпроса на мъжът я накара да вдигне бавно главата си ,примигна няколко пъти.Той я беше попитал на колко години е. Този път Мей Ли умело прикри изненаданата си гримаса и се задоволи с една смутена усмивчица.Трябваше  да намери начин да задържи ченето си което определено щеше да хлопне на земята.
- Ако искаш не отговаряй.-идолът побърза да допълни.Хъм,беше интересно на колко години смяташе ,че е ?
-Не,не не е проблем...ще правя 22 годинки .-отговори му Мей тихичко.
На въпроса й отпреди малко той отговори че ще пътува за Хонг Конг.Сърцето й веднага реагира.О,свиден Китай.
-Забелязах акцента ти, няма нужда да се извиняваш! -на това нямаше как да не се усмихне.На лицето на сладкарката се разля онази широка усмивка ,която по принцип рядко се показваше.Така де .Нямаше значение,просто човек не е задължително постоянно да се хили и да показва колко е щастлив,а и честно казано  тя  от отдавна не е  имала много поводи за щастие.
Джи Хун попита китайката от колко време е в Корея. Русокосата стисна устни и се замисли за момент загледана надолу.
-Ами от доста дълго време,всъщност.-отвърна му докато вдигаше рамене небрежно.-Харесва ми тук и дам,все още съм си тук.Няма мърдане
Хората околу тях ги подминаваха забързани в собствените си ангажименти  и не отделяха много внимание  дори на на готината дегизировка на певеца,камоли на приличащата на извънцемно Мей Ли
-Оппа,ако те задържам по-добре тръгвай...-притеснено му каза тя –Колко е часът?Може да задържиш такова...ъ ,шапката ,даже!
Мей не хем бленуваше ,да го гледа в очите ,хем още се притесняваше когато ги срещнеше .Имаше чувството ,че не е достойна да го гледа.Изведнъж тя отвори отново уста да каже нещо ,но бързо я затвори поставайки две пръсчета пред устните си.Нямаше да плямпа пред него ,кой знае колко грешки ще направи.
Mei Li
Mei Li
♥ I live to let you shine ♥
♥ I live to let you shine ♥

БФФ : The Twins Queens and Mei Feng
Половинка : My only love -Nutella♥
Брой мнения : 197
Join date : 04.10.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by RAIN. Пет Дек 20, 2013 12:41 am

Изглеждаше изненадана, като видя, че се интересувам дали е добре. Понякога беше много странно това. Разбирам, че съм известен и по принцип отдавна бях свикнал с подобни реакции. Но и ние сме хора. Имаме човечност в себе си. Какво странно има в това? На фона на всичко това се усмихнах топло, като спомена, че е щяла да смаже някакъв дядо, но бил добре. Явно имах голям късмет да ме "нападне" точно такова приятно и забавно момиче.
- Радвам се, че сте оживели. - отговорих и шеговито.
Спомена, че е на 22. Беше около годините на моите племенници. Явно наистина ме бива в комуникирането с по - млади и то донякъде благодарение на тях. А и ми се налага да работя с по - млади хора. То и мен ако питате се чувствам на 18 в момента. Кимнах и се усмихнах. Знам, че не е хубаво да питаш жени за годините им, но пък нали трябва да знам...много обичат да ме критикуват, че съм се занимавал с по - млади от мен жени и поне да съм подготвен. Ама какво да направя аз, като всички си мислят, че съм стар мръсник, а аз всъщност не съм. Просто съм приятелски настроен мъж и обичам да завързвам запознанства. В шоубизнеса рядко може да намериш някой с добри намерения, затова се старая по - често да намирам такива.
Тя отговори и на другия ми въпрос.
- Забелязах, че все пак говориш добре езика. Забелязва се акцента на моменти, но е готин! - харесва ми, когато някой говори с акцент.
- Хубаво е да се намираш на място, което ти харесва. Ето например едно от нещата, които аз харесвам в работата си е, че пътувам и виждам други страни и се запознавам с хора. Срещам и различни националности. - казах прехласнато.
- Това доста ми липсваше в казармата, но чакането си струваше. С изненада разбирам, че фенове от други континенти също не са ме забравили, докато съм бил в казармата...- усмихнах се на себе си. След това отново се обърнах към нея.
- Извини ме, вероятно те отегчавам с тези приказки...-изсмях се. Знам, че съм малко досаден на моменти. От хората, които имат навик да говорят за себе си съм а това съвсем не е забавно за другите. Просто след всички тези години на интервюта, статии и кръстосани разпити, така се свиква.
Малко след това тя ми каза, че ако бързам може да тръгвам, но мога да зържда шапката.
- Изглежда ми доста специална за теб, така че не бих ти го причинил. - наистина беше хубава шапка, вероятно наистина си я харесва.
- Не се притеснявай, имам още няколко минути! - дали пък не се опитваше да ме разкара. Все едно, аз пък съм нахален.
- Понеже нямаме много варианти, нека те почерпя с нещо топло от автомат за кафе! - посочих един в близост до нас. Много идиотско предложение, но наоколо нямаше с какво друго да я почерпя. Подканих я с усмивка и отидохме до автомата.
- Път на дамите..-дадох и възможност да си избере първа, след което си взех някакво дълго кафе. В действителност просто ми се пиеше нещо топло.
- С какво се занимаваш? Какви интереси имаш? - явно пак бях започнал с разпита. Беше ми неудобно, но иначе не знам какво да си говорим. А и аз....любопитен съм винаги. Често задавам въпроси, в случаите в които не отговарям на такива.
RAIN.
RAIN.
Who?
Who?

БФФ : :(
Половинка : ~
Брой мнения : 107
Join date : 27.08.2013

Върнете се в началото Go down

Чакалнята Empty Re: Чакалнята

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите